Kimlik Tespiti ve Kimlik Doğrulama

DeFi (Merkeziyetsiz finans) konsepti

Kargo Teslimlerinde Kimlik Kartı Okuyucuların Kullanılması Neleri Değiştirebilir?

Kimlik tespiti ve kimlik doğrulama süreçleri neredeyse tüm işlemlerde güvenlik sağlamanın en etkili yolu. Bir malı satın alırken, banka işlemlerinde, para transferlerinde ve hatta kargo yolu ile ürün teslim alırken kimlik tespiti yapılması hem iş süreçlerini hem işletmeleri hem müşterileri koruyan bir unsur.

ArkSigner
Kimlik Tespiti ve Kimlik Doğrulama

22 Aralık 2022

biyometrik kimlik doğrulama ile kişisel verilerine erişen kişi

Tek Bir Dokunuşla Birden Fazla Uygulamaya Erişim Sağlamanın 5 Faydası

Hayatımızın büyük bir kısmını online uygulamalar oluşturuyor. Akıllı cihazlar bu uygulamaları gittiğimiz her yere götürebilmemize de olanak tanıyor. Kamunun resmi işlemlerinden, belge imzalama süreçlerine, oyunlardan alışveriş uygulamalarına kadar her bir platforma giriş ise güvenlik nedeniyle çok faktörlü kimlik tespiti yöntemleri ile gerçekleştiriliyor. Kullanıcı adı, kimlik numarası, şifre, SMS şifresi,

ArkSigner
Kimlik Tespiti ve Kimlik Doğrulama

12 Aralık 2022

Sağlık Sektöründe Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama ve e-İmza Nasıl Kullanılır?

Sağlık hizmetlerine erişim, tüm dünya için neredeyse en önemli sosyal konulardan biri. Dijitalleşme süreçleri ise hem hizmet alanlara hem hizmet verenlere geniş olanaklar sunuyor. Randevu almak için sıra beklemek, reçete yazmak için dakikalar harcamak, yapılan testlerin sonuçlarına erişim sağlamak için saatlerce beklemek dijital dönüşüm ile artık tarihe karıştı. Çünkü özellikle devlet hastaneleri ve eczanelerde kolayca kullanılabilen dijital uygulamalar uzun süredir devreye girmiş durumda.

ArkSigner
Kimlik Tespiti ve Kimlik Doğrulama

21 Ekim 2022